תיקון מיכל הדחה סמוי

מאמרים רבים נכתבו כאן – עכשיו אתם יכולים לראות עד כמה המאמרים האלה נכונים, על תיקון מיכל הדחה סמוי תמצאו כאן.
את המיכל ההדחה אנו שומעים בעת השימוש בלחצן, הוא  מותקן בקיר לפני חיפוי האריחים. מיכל ההדחה נושא בתוכו כמות של עד שישה ליטר מים, הניתנים לכוונון. המיכל מגיע עם קונסטרוקציית וניפלים (שהם אותם צינורות אשר מכניסים מים נקיים מהמיכל לטובת השטיפה). תפקיד מים אלה לסלק את המים ותכולתם  ישירות למערכת הביוב. חשוב לציין כי ישנם מיכלים ייעודיים אותם ניתן להתקין בקירות גבס, אשר מגיעים עם חיזוק כגון רגלי ברזל שתפקידם לתמוך באסלה ומשקלה. בנוסף, רגלי החיזוק מיועדים להפחית את המומנט של מוטות ההברגה, אשר עליהם מותקנת האסלה.

יש מספר תקלות שיכולות לקרות בשל השילוב של האסלה והמיכל, כאשר לכל בעיה יש פיתרון. הבעיות הנפוצות הן: חריקה בזמן התיישבות על אסלה, השפרצת מים החוצה בזמן השטיפה, כאשר ריקון המים לא מנקה את האסלה ועוד - שירותניאגרהGROHE ועוד..
חברת תכלת המים מציעה תיקון כל תקלה אפשרית בעזרת התקנה או החלפת אביזרים ואלמנטים שונים על מנת למגר כל תקלה. האביזרים וחלקי החילוף אותם מציעה החברה הם מגוונים כדוגמת מנגנונים, פעמון למיכל הדחה, מצופים  ועוד.  כמו כן, החברה מעניקה שירות מלא למיכלי הדחה של גרואה, פלסאון, פרופילון, מיכלי tece ועוד.
מה אתם רוצים עוד לשמוע רק תגידו ואנחנו ניתן לכם את הכל


תגובות